„Nuggets“ namie 108:106 (24:28, 22:29, 31:26, 27:27) palaužė „Lakers“ ir seriją laimėjo 4:1. Kitame etape titulą ginantys Denverio krepšininkai susikaus su Minesotos „Timberwolves“.

Pirmaujanti komanda susitikime keitėsi net 16 kartų, o rezultatas lygus buvo 10 kartų. Galiausiai viskas sprendėsi paskutiniame kėlinyje ir šio sekundėmis.

Likus žaisti kiek daugiau nei minutę LeBronas Jamesas prasiveržimu persvėrė rezultatą „Lakers“ naudai 104:103. Kitoje aikštės pusėje itin svarbų kamuolį puolime po netaiklaus J. Murray dvitaškio sugriebė Aaronas Gordonas. Puolėjas sugrąžino žaidimo įrankį „Nuggets“ įžaidėjui, kuris smeigė tritaškį – 106:104.

L. Jamesas vėl ėmėsi iniciatyvos ir išprovokavęs pražangą išlygino rezultatą, palikdamas Denverio ekipos atsakui 26,1 sekundės. Ekipa nusprendė neimti minutės pertraukėlės ir kamuolį patikėjo J. Murray – šis išdegino beveik visą laiką ir pataikė sudėtingą dvitaškį per Austiną Reavesą.

Svečiai neturėjo minutės pertraukėlių ir desperatiškas šūvis iš aikštės vidurio nieko nepakeitė. Tai vos antras kartas L. Jameso karjeroje, kai jis yra eliminuojamas jau pirmame NBA atkrintamųjų etape.

„Nuggets“: J. Murray 32 (7 rez. perd.), M. Porteris Jr. 26 (5/7 trit.), N. Jokičius 25 (20 atk. kam., 9 rez. perd., 7 kld.).

„Lakers“: L. Jamesas 30 (11 rez. perd., 9 atk. kam.), A. Davisas 17 (15 atk. kam.), A. Reavesas 19, R. Hachimura 15, D. Russellas 14.

Kitame susitikime Bostono „Celtics“ išvykoje 102:88 (34:24, 19:12, 28:23, 21:29) nugalėjo Majamio „Heat“ ir serijoje pirmauja 3:1.

Penktosios ir galbūt lemiamos rungtynės bus žaidžiamos Bostone.

Mačą Majamyje stebėjo Lionelis Messi, išvydęs „Celtics“ gynėjo Derricko White’o karjeros taškų rekordą – gynėjas varžovams jų atseikėjo 38 (8/15 trit.). Tačiau Bostono ekipa pirmoje mačo pusėje neteko Kristapo Porzingio – panašu, kad latvis patyrė blauzdos traumą ir areną paliko su specialiu įtvaru.

„Heat“ ir toliau verčiasi be traumuotų Jimmy Butlerio ir Terry Roziero.

„Heat“: B. Adebayo 25 (17 atk. kam.), T. Herro 19, C. Martinas 18.

„Celtics“: D. White’as 38 (8/15 trit.), J. Tatumas 20 (11 atk. kam.), J. Brownas 17, J. Holiday 11.